kabaret

Przegląd kabaretowy: „Kabaretowa ruletka”

„Kabaretowa ruletka” rozpoczęła się w listopadzie 2012 r. Z prostym celem: wstrząsnąć sceną kabaretu, wyrzucając stare pomysły, upoważniając widzów i wyzywających artystów, aby przekraczali swoje strefy komfortu – wszystkie składniki magii na żywo.

Nowy pokaz jest zawsze wyliczonym ryzykiem, ale kabaretowa ruletka Vivacity Bliss idzie o krok dalej, pozwalając publiczności wybrać motyw. Następnie prowizuje wykonawców kabaretu do tworzenia odpowiednich rutyn i umieszcza je na Madame Jojo’s, jednej z najbardziej popularnych miejsc kabaretu w Londynie. Jego première rozpoczęło się w ramach konty nuowania pod koniec świata. Czy hazard się opłacił?

kabaret

Compère Ruby Jones, nagradza kilka niezakłóconych momentów w silnym spektaklu. Ta kobieta ma wystarczająco dużo entuzjazmu, narcyzmu i głośnego głosu dla publiczności znacznie większego od tego, co pani Jojo pozwala. Mocna siła, spaceruje na scenie swobodnie, a niegrzecznie nękając klientów, aby kupili jej napoje. Panna Jones również dobrze wykorzystuje swój tyłek: wyświetlana na przemian, staje się prostym człowiekiem w jej komedii, i dostaje największą okrąg oklasków wieczoru.

Funkcjonalne akty działają na różnorodność, w tym hula-hooping, taniec pożarowy, akordeon, taniec brzucha i burlesque. Naprawdę przerażająca jest Katie Jones, anarchiczna armia kobiet jednej kobiety, która niszczy siebie, sceny i widowni. Jej manewry wyglądają naprawdę niebezpiecznie – to niesamowite, że załoga techniczna miejsca pozwala na oddychanie w małym, niskim stropie scenie. Ten baliczny rutynowy wymieszać pożarcie pożaru, spalanie ciała, krążenie i wentylatory pożarowe, wraz z trzema zmianami kostiumów. Dużo wpada do jednego numeru, ale ten z pewnością jest podgniatany do jedenaście.

Kolejnym doskonałym segmentem jest sernikowa tancerka Ginger Cupcake. Chociaż tańcząc tapety w „Get Happy” Judy Garlanda, powoli odkrywa ciało zniszczone przez apokaliptycznego wirusa jedzenia mięsa. Zestawienie słodkiej słodkiej muzyki, opatrunków i bandażów jest znakomitym akcentem, gdy huśtawki między hiperbolicznymi uśmiechem a realizacją własnej repliki. Akt jest bezczelny, obrzydliwy, niespodziewany i pełen szumu.

kabaret

Jeśli dom zawsze wygrywa, publiczność na pierwszą kabaretową ruletkę nie była wyjątkiem. Jeśli pokazałeś im gry kasynowe na tej stronie, natychmiast zarejestrowali się. Madame Jojo’s była zapakowana, co świadczy o ogólnym ujęciu koncepcji Bliss, nawet podczas pierwszego wyjazdu.

Za późno, artysta queerlesque Mistress rozpoczyna się w dziwnym spektaklu fałszywej krwi i zepsucia zombie. Jego ufne ruchy są zabawne traktować.

Niektóre szkice miały niewielki lub żaden zidentyfikowany związek z apokaliptycznym tematem wieczoru, który znacznie odciął od pokazu z tym założeniem. Niemniej jednak, fortunę uśmiechnął się na romans, dając mnóstwo zabawnych czynów. Już 13 lutego publiczna publiczność wybrała temat bajki na drugą rundę kabaretowej ruletki. Jeśli przeżyłbyś koniec świata, to jeden spin koła, które z pewnością warto hazard.